Přihlášení:

Spolu s přihlášením souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami | Ztracené heslo?

Přesto zaútočit ?


Jerrynek
Úroveň 130
Životy
53 %
Zkušenost
76.52 %
Síla
572
Dovednost
910
Obratnost
947
Odolnost
469
Charisma
1024
Inteligence
958
Zbroj 22651
Poškození 616 - 708
Pozor

Jakmile tento předmět nasadíš, získá duševní pouto.Popis postavy

KONEC HRY:
Tuto GILDU jsem založil já dne 24.07.2008 pod názvem S.W.O.R.D. a byla celou dobu soběstačná. Od založení se v této gildě vystřídalo velké množství vynikajících kamarádů, kdy někteří už skončili a někteří jsou stále na hře. Na nikoho se nezapomíná. Po spojení gildy s tehdy vynikajícími gildami GOG a Avir se celá parta dostala na výsluní serveru, kde je až do dnešního dne. V současné době je gilda v dobrých rukou krále, který se neskutečným způsobem stará o všechny a lepšího vůdce jsem dosud nezažil. Tímto děkuji jak jemu, tak i ostatním, co mi pomáhali. PŘEJI VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ VE HŘE I V ŽIVOTĚ.
dne 26.09.2008 jsem vstoupil do síně slávy, pokořil jsem 1000. misto.

Rady a nápady pro konkurenci a začátečníky:

1. Nejdůležitější je cvičit inteligenci, studiem se učíte styly boje, a teoretickou část boje. Mezi jednotlivými zápasy si můžete zahrát piškvorky a pokud máte inteligenci nad 200 i šachy.

2. Dále je velice důležitá odolnost, když jste houževnatí, tak protivníkovi trvá delší dobu, než vás skolí (mezitím dáte vy jeho). Krása Vašeho těla a ducha nenechá nikoho na pochybách, kdo je nejlepší.

3. Do síly nemusíte investovat tolik jako do inteligence a odolnosti. Svého protivníka dostanete už vaší úžasnou inteligencí.

4. Obratnost je vcelku zbytečný stat, boj nevyhrajete tím, že budete utíkat.

5. Dovednost a charisma jsou naprosto zbytečné staty, díky dovednosti si můžete sami lépe opravit zbroj a to, jak charismatický jste, není přes výzbroj vidět.

6. Na zbroji šetřete, je absolutně zbytečná, protivník uvidí vaše svaly a uteče.

7. Zbraň si vybírejte podle designu, protože musí být hodna vítěze.

8. Boty a rukavice se hodí akorát v Germánii, občas tam mrzne a máte zpomalené reakce.

9. Prsteny a amulety jsou maximálně pro štěstí, a jen přitahují lapky a zloděje, na tržišti je minimální šance je prodat, takže pokud nějaký najdete, tak ho dejte rovnou alchymistovi.

10. Potraviny, které naleznete na tržišti, skupujte ve velkém, abyste neměli hlad.

11. Do Arény jděte s vervou, napadejte kohokoliv, kdo je nad vámi, pokud jste cvičili, jak je výše napsáno, nemá nad vámi absolutně žádnou šanci.

12. Mise jsou naprosto zbytečné, pokud si přesto nějakou chcete vzít, koukejte aby bylo za odměnu nějaké jídlo. Přece jen něco jíst musíte a pěkně vypracované tělo má své potřeby.

13. Na výpravy choďte pravidelně, vyhledávejte co nejsilnější potvůrky a hned jak to jde, jděte do Bosse. Pokud pravidelně cvičíte podle tohoto návodu, nemá Boss žádnou šanci. Nezapomeňte, že z Bosse padá nejlepší vybavení na prodej. Za zisk zlata koupíte více jídla.

14. Nejlepší práce je pekař, pokud jste si jako pekař odpracovali 120 hodin, máte další prací šanci na zisk lepšího jídla.

15. Circus Turma je zbytečné vyhazování času, které jste mohli strávit při postupu v normální aréně, navíc vás stojí více peněz sehnat si dobré žoldáky s vysokou inteligencí a odolností (většina má úplně nesmyslně vycvičené dovednosti, které vůbec nepotřebuje)

16. Ve verzi 1.4.0 se objevila zčista jasna krásná čarodějka jménem Magus Hermeticus. I když je záhadou proč žena má takové jméno, má rada zní:
Všechno co najdete svěřte do jejích rukou, dyť růžová sluší každému modernímu muži a jak vás soupeř uvidí, oslepne tou nádherou.